Zapisy do klubu narciarskiego

Sezon narciarski już za pasem więc i my zaczynamy do niego przygotowania i nabór dzieci do klubu. Rozpoczynamy zapisy dzieci chcących rozpocząć przygodę z narciarstwem przez duże N. Zajęcia będą prowadzone w ciągu tygodnia od poniedziałku do piątku w godzinach od 17 do 20-30 na stoku narciarskim w Sieprawiu oraz na Stacji Narciarskiej w Harbutowicach. Mając na celu dobre przygotowanie do sezonu narciarskiego prowadzimy cykl zajęć ogólnorozwojowych ukierunkowanych na przygotowanie fizyczne naszych młodych narciarzy. Osoby chętne uczestniczyć w naszych zajęciach proszę o kontakt tel 502-512-556, lub e-mailowy postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące was pytania. ZAPRASZAMY

Zajęcia są współfinansowane ze środków budżetu Gminy Skawina

 


Sezon 2012/13 zakończony

Z przyjemnością chcę podziękować Wszystkim zawodnikom, którzy brali udział w zawodach i treningach w mijajacym sezonie. Nie udało się utrzymać wyniku z poprzedniego sezonu, ale dzięki Wam, poprzez dobre występy na zawodach uplasowaliśmy się na 10 miejscu w Lidze MOZN.
Myślę że plan terningowy i Wasz zapał w pzygotowaniach do nadchodzącego sezonu pokarze innym na co Was stać i że będziecie godnie reprezentować klub i zajmować czołowe lokaty w zawodach.
W tym sezonie podjęliśmy bliższą współpracę z firmą Elan co skutkowało specjalną ofertą dla naszych członków związaną z zakupem sprzętu ze specjalnym rabatem.
Mam ogromna nadzieję że przyszły sezon zaowocuje w szerszą wspólpracę i że inne firmy obejmą nasz klub wsparciem, co w dużym stopniu pomoże w uzyskaniu lepszych wyników w sezonie 2013/14.

W miesiącu kwietniu planujemy spotkanie integracyjne wszystkich zawodników, którzy reprezentowali Skimkę w zawodach. Przewidzieliśmy dla każdego z naszych zawodników mały upominek i pełno wspaniałej zabawy na naszym spotkaniu.

Już teraz zapraszam Wszystkich bardzo gorąco :)


Osiągnięcia Klubu Narciarskiego Skimka 2011/12

Sezon 2011/12 okazał się jeszcze lepszy od poprzedniego w ogólnej klasyfikacji Klub zajął 6 miejsce, a zawodnicy startujący w lidze MOZN w większości uplasowali się w pierwszej dziesiątce ogólnej klasyfikacji.
Na szczególną uwagę zasługują osiągniecia zawodników: Oliwia Kutermak III msc, Mateusza Buckiego III msc, Angelika Mazur X msc, Michał Styrylski VI msc, Ania Nowak VI msc, Mariusz Styrylski IX msc.
Za osiągnięcie wspaniałych wyników serdecznie gratuluję i mam nadzieję że nadchodzący sezon przyniesie równie dobre wyniki i nie jeden zawodnik nas zaskoczy swoimi osiągnięciami.


Sezon 2010/11

W sezonie narciarskim 2010/2011 zawodnicy Klubu Narciarskiego Skimka osiągnęli bardo dobre wyniki, często mieszcząc się w pierwszej dziesiątce. Na uwagę zasługiwały wyniki Norberta Wróbla, który w większości startów był w pierwszej trójce z przewagą pierwszych miejsc, a w klasyfikacji końcowej był najlepszym zawodnikiem w swojej kategoiri. Bardzo dobre wyniki osiągnęli np. Natalia Sulicka, Natalia Wróbel, Maja Sadowska, Oliwia Kutermak czy nawet Magda Smagowicz i Julia Tarczyńska, a w grupie 7 junior młodszy Ania Nowak i Jagoda Sikorska.

Grupa chłopców zasługuje na wielkie uznanie gdyż plasowali się w ścisłej czołówce grup i zawodów: Mateusz Bucki, Ignacy Jastrzębski, Tomek Palonek, Paweł Kalicki, Michał Styrylski, Dawid Bucki, Arek Oleś, Mariusz Styrylski, oraz Kuba Wójtowicz, Kamil Kapusta, Borys Strzeboński, Michał Łągiewski i Patryk Woś.

Mamy nadzieję że praca którą włożymy w przygotowanie zawodników zaowocuje jeszcze lepszymi wynikami w nadchodzącym sezonie narciarskim.

skimka zawody skima zawody Skimka zawody


Nasza działalność

Uczestnikami naszego klubu mogą być osoby posiadające podstawowe umiejętności narciarskie. Warunkiem przystąpienia w nasze szeregi jest opłacenie składki klubowej, oraz każdy zawodnik ma obowiązek reprezentować klub na zawodach w których uczestniczy i rekomenduje je klub. Należy również uczestniczyć w szkoleniech wyjazdowych takich jak pierwsze rozjeżdżenie na lodowcu, udział w obozach organizowanych przez klub i oczywiście udział w zajęciach ogólnorozwojowych przygotowujących do sezonu narciarskiego.