O nas

Jedyni świadczymy
dla Was serwis
door to door.

Nasza idea:

Jeżeli nie masz czasu, aby dostarczyć swoje
narty - deskę lub rower do naszego serwisu.
My przyjedziemy na miejsce, odbierzemy sprzęt, wykonamy serwis i dostarczymy z powrotem pod wskazany adres. 

więcej info

Serwis narciarski - snowbordowy i rowerowy.

Wielu z państwa mieszka daleko od centrum miasta i nie ma możliwości dostarczenia swojego sprzętu, który wymaga oddania go do serwisu lub po prostu nie ma na to czasu.

Ski serwis SkawinaMamy przyjemność zaoferować państwu szeroko znaną na rynku usługę typu „door to door”, polegającą na wykonaniu serwisu NARCIARSKIEGO lub SNOWBORDOWEGO poprzez złożenie zlecenia na przyjazd pod wskazany adres po narty lub deskę w celu wykonania serwisu. Specjalizujemy się w serwisie ręcznym nart i snowbordu, co w znacznym stopniu przedłuża żywotność krawędzi nart i desek. Poprzez nakładanie smarów w odpowiedniej temperaturze specjalistycznym żelazkiem masz pewność, że smary wystarczą na dłużej i że ślizg jest przygotowany profesjonalnie i smar nie zejdzie po jednym czy dwóch zjazdach. Oczywiście istnieje możliwość dostarczenia swojego sprzętu do naszego serwisu osobiście co w znacznym stopniu obniża koszty serwisu.
Na specjalne życzenie wykonujemy serwis typu Expres w ciągu kliku godzin po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub e-mailowym z naszym serwisem.

Również wykonujemy serwis rowerowy na zasadzie „door to door” oraz świadczymy usługi polegające na dojeździe pod wskazany adres lub miejsce np. gdy rower ulegnie usterce podczas wycieczki rowerowej.
Oczywiście można swój sprzęt dowieźć samemu do naszego serwisu i odebrać go osobiście, lub zlecić odwiezienie go pod wskazany adres.
Dołożymy wszelkich starań, aby jazda po wykonanym serwisie dostarczyła Wam maximum zadowolenia i przyjemności.

Zapraszamy do korzystania z usług naszych serwisów narciarskjch, snowbordowych i rowerowych.