Klub i szkoła narciarska.

Nauka jazdy na nartach

SKIMKA od swego powstania prowadzi szkołę narciarską, która uczy od podstaw i doskonali jazdę na nartach swoich uczestników. W związku z coraz to większym zainteresowaniem jazdą sportową powołano w roku 2007 do życia klub narciarski, który prowadzi i jest trenerem Roman Styrylski. Treningi odbywały się 2 razy w tygodniu w Zawoii oraz sporadycznie na stoku w Sieprawiu.

Nauka jazdy na nartach

Już rok później położono większy nacisk na treningi oraz zwiększono ilość zajęć na stoku narciarskim do 4-5 w tygodniu i za tym posunięciem przyszły wyniki. Już w sezonie 2009/2010 Skimka zaczęła sie liczyć w zawodach Ligi MOZN i pokazała że trzeba brać poprawkę na zawodników startujących pod szyldem Klubu SKIMKA.

Klub i szkoła narciarska.

Nauka jazdy na nartach Skimka

Uczestnikami naszego klubu mogą być osoby posiadające podstawowe umiejętności narciarskie. Warunkiem przystąpienia jest wstąpienie w nasze szeregi opłacając składkę klubową, oraz każdy zawodnik ma obowiązek reprezentować klub na zawodach w których uczestniczy i rekomenduje je klub. Należy również uczestniczyć w szkoleniach wyjazdowych takich jak pierwsze rozjeżdżenie na lodowcu, udział w obozach organizowanych przez klub i oczywiście udział w zajęciach ogólnorozwojowych przygotowujących do sezonu narciarskiego (rolki, sala gimnastyczna klub fitness).

Chcesz zobaczyć jak wyglądają nasze zajęcia oglądnij nasze zdjęcia i filmiki.

Zamknij

Zapisz się do naszego newslettera!

Narty Skimka   Będziesz otrzymywał bieżące informacje o działalności naszego klubu.