Klub i szkoła narciarska

Klub i szkoła narciarska.

Nauka jazdy na nartach

SZKOŁA NARCIARSKA

SKIMKA od swego powstania prowadzi szkołę narciarską, która uczy od podstaw i doskonali jazdę na nartach swoich uczestników. Wyjazdy szkoleniowe są organizowane w week-endy (soboty-niedziele) oraz w dni wolne od zajęć szkolnych.
Dla uczestników naszych kursów mamy do dyspozycji transport, oraz na zajęcia można dojeżdżać własnym transportem. 
Szkolenia prowadzą instruktorzy posiadający licencję Polskiego Związku Narciarskiego i w większości są to doświadczeni pedagodzy oraz byli zawodnicy. Podczas szkoleń nasi kursanci są dzieleni na grupy zaawansowania i przydzielani od odpowiedniego instruktora.
Zajęcia na stoku trwają 4 godziny z przerwą półgodzinną, przeznaczoną na odpoczynek i lekki posiłek.
Zapisy na wyjazd szkoleniowy należy składać sms-em na nr tel. 508-185-858 lub 502-512-556 najlepiej do czwartku poprzedzającego weekend, ewentualnie na dzień przed wyjazdem na szkolenie.

Klub narciarski.

Nauka jazdy na nartach Skimka

Uczestnikami naszego klubu mogą być osoby posiadające podstawowe umiejętności narciarskie. Warunkiem przystąpienia jest wstąpienie w nasze szeregi opłacając składkę klubową, oraz każdy zawodnik ma obowiązek uczestniczyć w treningach przygotowujących do rywalizacji i reprezentować klub na zawodach, w których uczestniczy klub
i je rekomenduje. Należy również uczestniczyć w szkoleniach wyjazdowych takich jak pierwsze rozjeżdżenie na lodowcu, udział w obozach organizowanych przez klub i oczywiście udział w zajęciach ogólnorozwojowych przygotowujących do sezonu narciarskiego (rolki, sala gimnastyczna klub fitness).
Nasi zawodnicy startują w Lidze MOZN, Lidze Szkół Krakowskich oraz w zawodach różnej rangi od lokalnych poprzez Ogólnopolskie. Zapraszamy na treningi !

Wielu naszych zawodników osiągnęło poziom Mistrzowski, zajmując wysokie miejsca w zawodach organizowanych przez Małopolski Okręgowy Związek Narciarski i inne Związki oraz zawodach Ogólnopolskiego Finału Lig Alpejskich w Polsce. Uczestnicy naszego klubu zdobywali uprawnienia:

 – Demonstrator Szkolny PZN
 – Pomocnik Instruktora PZN
 – Instruktor SITN
 – Instruktor PZN

Nauka jazdy na nartach

Chcesz zobaczyć jak wyglądają nasze zajęcia oglądnij nasze zdjęcia i filmiki.

Zamknij

Zapisz się do naszego newslettera!

Narty Skimka   Będziesz otrzymywał bieżące informacje o działalności naszego klubu.