Oferta zimowiska z klubem Skimka.

Monthly promo

zgrupowanie narciarskie

NIEDZICA 2021

Ze względu na obostrzenia epidemiologiczne planowane zgrupowanie w drugim tygodniu ferii zimowych w Niedzicy się nie odbędzie.
Za utrudnienia przepraszamy.

Niedzica

Niedzica – wieś w Polsce położona w województwie małopolskim, w powiecie nowotarskim, w gminie Łapsze Niżne. Miejscowość położona jest u pd.-wsch. podnóży góry Cisówki i Hombarku – szczytów Pienin Spiskich.

h.a.t.a.

Gościniec "H.A.T.A." położony jest nad potokiem Niedziczanka, z dala od ruchu ulicznego, na Polskim Spiszu. Dysponuje 117 miejscami noclegowymi w pokojach 2,3,4,5-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji gości przygotowano mały aneks kuchenny z wyposażeniem. Ośrodek oferuje pełne wyżywienie oparte na kuchni regionalnej, przygotowuje także posiłki bezglutenowe czy dietetyczne. Przy obiekcie znajduje się zadaszona wiata z grillem, miejsce na ognisko oraz duży parking dla samochodów i autokarów.

narty

Uczestnicy zgrupowania biorą udział w szkoleniach narciarskich na każdym poziomie zaawansowania. Wszyscy uczestnicy poznają elementy jazdy technicznej oraz tajniki jazdy sportowej, która zostanie wykorzystana podczas startów w zawodach Ligi Narciarskiej MOZN.

Polana sosny

Ośrodek narciarski położony na zboczu granicznego szczytu Sosny należącego do Magury Spiskiej w miejscowości Niedzica ze wspaniałym i niepowtarzalnym widokiem na jezioro, elektrownię wodną, XIV – wieczny Zamek Dunajec, Pieniny i Tatry.

instruktorzy

Nasi instruktorzy posiadają licencję PZN oraz bogate doświadczenie ze szkoleniem dzieci i młodzieży. Większość naszej kadry to doświadczeni pedagodzy.

1 lat
doświadczenia
1 %
Zadowolonych uczestników
1
uczestników szkoleń

Relacje z obozów

Manekin chellenge

Streszczenie obozu

rozgrzewka na obozie

Zamknij

Zapisz się do naszego newslettera!

Narty Skimka   Będziesz otrzymywał bieżące informacje o działalności naszego klubu.